




Візок вантажний ручний складний Siker HT1826 280 кг
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Візок вантажний ручний складний Siker - практичний продукт з максимальною вантажопідйомністю 280 кг. Візок зручний і простий у використанні, корисний на багатьох робочих місцях для перевезення вантажів малих і великих розмірів. Виріб оснащений двома надувними колесами з профільованим протектором, що забезпечують відмінне зчеплення з землею і безпечне транспортування вантажів по будь-якій поверхні, а практичні нековзаючі ручки полегшують роботу.
Особливості:
- міцна сталева конструкція
- стаціонарна платформа з міцної листової сталі
- складна платформа, що збільшує можливості завантаження
- ручки із захистом для рук
- сталевий захист колеса
- високоміцні пластикові колеса
- у товарів які перевозяться багато точок опори, вони тримаються за всю раму
Технічні характеристики:
- Виробник: Siker
- Гарантія: 15 місяців
- Матеріал: метал
Розміри:
- Довжина - 53 см
- Ширина - 34 см
- Висота - 113 см
- Максимальне навантаження - 280 кг.
- Вага - 12 кг
- Візок оснащений 2 пластиковими колесами діаметром 25 см
- Конструкція з міцного металу
- Всі петлі і рами коліс оцинковані
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Siker |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага візка, кг | 9.9 |
| Высота | 113 см мм |
| Гарантія | 15 місяців |
| Длина | 53 см мм |
| Додаткові характеристики | Складана конструкція |
| Диаметр колес | 25 см |
| Колеса | Пластикові |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 280 кг кг |
| Тип | Ручний візок |
| Ширина | 34 см мм |
- Цена: 3 024 ₴


