




Камін піч буржуйка Bonro чугунна подвійна стінка 9 кВт чорний
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Камін Піч буржуйка чавунна Bonro чорна подвійна стінка 9 кВт з високим рівнем використання для опалення.
Піч Bonro подвійна стінка була розроблена в якості класичної та функціональної печі, яка не тільки дає тепло, але й прикрасить вашу кімнату.
Піч виготовлена з високоякісного чавуну. Чавун у зв'язку з високим коефіцієнтом теплопередачі печей характеризується високою продуктивністю і ефективністю! Сам процес горіння в печах Bonro працює більш ефективно (порівняно зі звичайними чавунними печами), смола повністю спалюється, роблячи скло печі майже чистим.
Найбільші переваги печі Bonro ― подвійна стінка, висока якість, гарний зовнішній вигляд, прикраса ― і все це за привабливою ціною.
- Номінальна потужність ― 9 кВт
- Задній вихід випуску Ø 115 мм
- Вага ― 79 кг
- Футерування печі ― чавун
- Можливість спалювання вугілля
- Красиво оформлена
- Оснащена плитою
- Зроблена повністю з чавуну
- Тип палива ― вугілля, дерева або брикетів
- Максимальна площа та об'єм обігріву буржуйкою (90м2 / 225м3)
- Висока ефективність згоряння (приблизно. 78%)
- Чавун з подвійними стінками
- Залізо дефлектор (підвищення ефективності згоряння і теплообмін)
- Регулювання швидкості горіння
- «Чисте скло»
- Термостійке скло 750 градусів
- Знімний зольник (для легкого чищення попелу)
- Засклений осередок
- Гарний стильний зовнішній вигляд.
- Розміри упаковки (ДхШхВ): 40x42x70 см
- Товщина внутрішньої і зовнішньої стінки : 5,44 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bonro |
| Цвет | Черный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 44.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 79 кг |
| Використовуване паливо | Дрова; Вугілля; Брикети |
| Высота | 82 см мм |
| Висота димоходу | 12 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 35 см мм |
| Довжина поліна | 30 |
| Додаткові характеристики | Регулювання швидкості горіння; «Чисте скло»; Термостійке скло 750 градусів; Знімний зольник (для легкого чищення попелу); Триступенева система згоряння |
| Діаметр димаря | 120 мм |
| ККД | 78% |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна площа | 90м2 |
| Максимальна теплова потужність | 9 кВт |
| Максимальний об'єм приміщення, м³ | 225 |
| Материал | Чугун |
| Матеріал дверцят | Чавун |
| Особенности | З великою тепломісткістю |
| Назначение | Для дачі; Для дому; Для виробничих приміщень |
| Розміри скла (ВхШ) | 17,5 х 15,5 см |
| Розміри упаковки (ДхШхВ) | 40x42x70 см |
| Тип | Буржуйки |
- Цена: 2 854 ₴




